Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zagłosuj na "SIÓDEMKĘ"!!!

logosowaNasza szkoła wzięła udział w II edycji Konkursu Grantowego w ramach programu "mPotęga". Z 292 wniosków wybrano 33 projekty adresowane do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców, wśród nich i nasz projekt "Zabawy matematyką". W wyniku tego otrzymaliśmy dofinansowanie na jego realizację. Został on wysoko oceniony i dzięki temu mamy jeszcze szansę na zdobycie nagrody publiczności. Już od 1 lipca od godz. 12.00 do 14 lipca do godz. 12.00 można głosować na stronie "mPotęga". Aby głos był ważny należy każdorazowo zagłosować na 3 wybrane projekty z szkół podstawowych (w tym na nasz :-) i na 3 z szkół gimnazjalnych. Głosować można codziennnie. Liczymy na Państwa głosy!

Kilka słów o naszym projekcie:

Kostki, piłki, gry planszowe, koło fortuny, listwy ułamkowe, karty matematyczne, klocki przestrzenne, zadania interaktywne–to nasz sposób na pobudzenie ciekawości i pokazanie uczniom i rodzicom, że matematyka nie jest trudna. Nasze warsztaty będą okazją do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi. Każda zwykła gra może służyć do nauki matematyki. Poza tym dzieci klas 4-6 na zajęciach pozalekcyjnych będą poznawały gry i zabawy doskonalące określone umiejętności matematyczne. Bawmy się matematyką!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zagłosuj na "SIÓDEMKĘ"!!!.
Powered by Joomla 1.7 Templates