Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

promocja2Dnia 28 października 2014r. dyrektor naszej szkoły odbiera Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Ww. certyfikat jest zwieńczeniem naszej trzyletniej pracy w promowaniu zdrowego stylu życia w społeczności szkolnej i środowisku lokalnym. Jesteśmy pierwszą szkołą w powiecie szczecineckim, która uzyskała nazwę Szkoły Promującej Zdrowie.
 

 

Najważniejszymi osiągnięciami w promocji zdrowia w naszej szkole jest:

- zwiększenie świadomości o znaczeniu zdrowego stylu życia wśród naszych uczniów,

- zmiana asortymentu w sklepiku szkolnym,

- wprowadzenie przerw śniadaniowych,

- upowszechnianie aktywnego spędzania czasu w gronie rodzinnym oraz rówieśniczym.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates