Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wysokie miejsce Siódemki!

biegiMiło jest nam poinformować, że w wyniku współzawodnictwa szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła zajęła wysokie 6 miejsce w gronie 323 szkół z całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy najwyżej sklasyfikowaną szkołą z terenu miasta Szczecinka i byłego województwa koszalińskiego. Na wysokie miejsce naszej szkoły złożyły się sukcesy w wielu dyscyplinach, oto niektóre z nich:

 

wspol IMS 2013 2014 52

I miejsce w finale wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Darii Milczewskiej

II miejsce w finale wojewódzkim w czwórboju LA dziewcząt

IV miejsce w finale wojewódzkim w mini koszykówce dziewcząt

III miejsce w półfinale wojewódzkim w mini piłce ręcznej chłopców

Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerom!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wysokie miejsce Siódemki!.
Powered by Joomla 1.7 Templates