Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MOJA POLSKA 2050

IMG 537217.04.2014r. odbyło się posiedzenie pod przewodnictwem Senatora RP Piotra B. Zientarskiego, podczas którego jury dokonało oceny prac, które wpłynęły na konkurs MOJA POLSKA 2050. Z wielu zgłoszonych prac plastycznych i literackich jury postanowiło wyróżnić pracę rysunkowo-malarską Cezarego Wydmucha z klasy IV D. Uczeń wraz z opiekunem konkursu p. Anetą Chęcińską został zaproszony do Urzędu Miasta na oficjalne wręczenie nagród i dyplomów...

 

IMG 5375

IMG 5365

W środę 18 czerwca 2014r. z rąk senatora Piotra Zientarskiego Czarek odebrał dyplom i nagrodę, udzielał wywiadów lokalnym mediom i wraz z innymi zaproszonymi uczniami i nauczycielami szczecineckich szkół pozował do pamiątkowego zdjęcia.

Gratulujemy sukcesu!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 MOJA POLSKA 2050.
Powered by Joomla 1.7 Templates