Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs BRD 2014

03-4Dnia 12.04.2014r. w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Rowerowy BRD (Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego). Naszą szkołę rprezentowali: Kamila Niedźwiedź, Dominika Jasek, Adam Stefański i Krystian Trojanowski. Drużynowo zajęliśmy I miejsce...

DSC01418

Ponadto w punktacji indywidualnej Adam Stefański zajął I miejsce a Kacper Trojanowski zajął miejsce III. 26 kwietnia 2014r. startujemy w Konkursie Powiatowym BRD. Zawodników do konkursu przygotowały: p. Jadwiga Piotrowska i p. Agnieszka Białkowska. Więcej zdjęć w Galerii 2013/2014.

 

Gratulujemy sukcesu i trzymamy "kciuki".

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Konkurs BRD 2014.
Powered by Joomla 1.7 Templates