Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Las i jego mieszkańcy - konkurs

lasy2 grudnia 2013r. w kinie "Wolność"odbyła się XV edycja miejsko - gminnego konkursu ekologicznego "Las i jego mieszkańcy". Uczestnicy tradycyjnie musieli wykazać się  dość szczegółową wiedzą na temat roślinności i zwierzyny, która żyje w lasach, znajomością terminologii stosowanej przez leśników, biologów czy botaników oraz wiedzą z zakresu łowiectwa.

las

Uczniowie naszej szkoły zajęli w tym konkursie III miejsce w kategorii szkół podstawowych. Reprezentował  nas zespół w składzie: Daria Milczewska z kl.6d, Hubert Dacio z kl.5c oraz Michał Korwel z kl.6b (opiekun p. A.Ponichtera).

Warto również wspomnieć, że podczas uroczystości poprzedzającej konkurs p. Aneta Ponichtera otrzymała SREBRNĄ ODZNAKĘ HONOROWĄ za zasługi na rzecz przyrody."

Nasze gratulacje!!!

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Las i jego mieszkańcy - konkurs.
Powered by Joomla 1.7 Templates