Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie z najwyższą średnią w klasach IV - VI

Uczniowie z najwyższą średnią:

Klasa Imię i nazwisko ucznia - średnia

IV a

 

 

 

 

Dawid Świerczyński

Katarzyna Przyborowska 

Dominik Zięcik

Jakub Śledź

Jakub Szkolnik

5,09

5,00

5,00

4,91

4,82

IV b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kornelia Ksok

Natalia Serafin

Damian Kamyszek

Kacper Boradyn

Michał Korwel

Adam Hryceńko

Jakub Czapla

Karolina Niedźwiedź

Aleksandra Leśniewska

Wanesa Romanowska

 5,45

5,27

5,09

5,00

5,00

5,00

4,91

4,91

4,82

4,82

IV c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maciej Maduzia

Anna Hnat

Jakub Tabiszewski

Maciej Zawadzki

Michał Dziurdź

Mateusz Michalski

Paweł Sobolewski

Michalina Stach

Martyna Butoka

Szymon Kałuża

Zuzanna Ogrodzińska

5,27

5,09

5,09

5,09

5,00

5,00

5,00

5,00

4,91

4,91

4,82

IV d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daria Milczewska

Sebastian Mastyło

Jowin Radziński

Anna Rudnicka

Grzegorz Hałuszka

Paulina Nowik

Krzysztof Radej

Zuzanna Forc

Dominik Szerszeń

Bartłomiej Byczak

Natalia Dobysz

Karol Kowalczyk

Michał Ożański

5,64

5,18

5,18

5,18

5,09

5,09

5,09

5,00

5,00

4,82

4,82

4,82

4,82

V a

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Kowalczyk

Oliwia Kulik

Hanna Natkańska

Natalia Kulesza

Hanna Jasik

Weronika Maśnicka

Agata Naum

Aleksandra Nawrocka

Karolina Bordon

5,40

5,40

5,40

5,30

5,20

4,90

4,90

4,90

4,80

V b

 

 

 

 

 

 

Julia Klim

Katarina Rucin

Natalia Szczęśniak

Dawid Hołubowski

Jakub Karpowicz

Angelika Kęsicka

Natalia Habiak

5,67

5,56

5,40

5,00

4,90

4,90

4,78

V c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Bartosik

Krzysztof Dziadek

Nikola Funkiendorf

Jacek Kozakiewicz

Monika Paszkiel

Piotr Brateus

Klaudia Kaiser

Justyna Zuchmańska

Jakub Drzewiecki

Arkadiusz Jakubowski

Zuzanna Płatosz

Jakub Romanów

Kaja Heronimek

5,30

5,20

5,20

5,10

5,10

4,90

4,90

4,80

4,80

4,80

4,80

4,80

4,78 

VI a

 

Bartłomiej Kmiotek

Michał Śliwiński

4,91

4,91

VI b

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Chęciński

Wojciech Łukasik

Tomasz Kozak

Karolina Wobolewicz

Jan Dyndor

Lilit Minasyan

Jakub Bartoszewski 

Kamil Pysz

Sabina Jaskółka

5,64

5,55

5,36

5,27

5,18

5,18

5,09

5,00

4,91

VI c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Sikorska

Magdalena Milczewska

Małgorzata Pieńkos

Michał Kizielewicz

Klaudia Krysińska

Paweł Łukasiewicz

Wojciech Kuchta

Weronika Bednarczyk

Piotr Butoka

Kacper Łepecki

5,64

5,55

5,36

5,27

5,27

5,09

5,00

4,91

4,82

4,82

VI d

 

 

 

 

 

Sandra Szeffler

Nikola Wodarczyk

Alicja Kowalczyk

Angelika Marszałek 

Michał Kowalczyk

Hanna Lewicka

5,45

5,55

5,18

5,09

4,91

4,91 

 

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Uczniowie z najwyższą średnią w klasach IV - VI.
Powered by Joomla 1.7 Templates