Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy dydaktyczne w roku szkolnym 2011/2012

Uczniowie naszej szkoły uzyskali w bieżącym roku szkolnym następujące sukcesy:

Konkurs Imię i nazwisko ucznia Miejsce Nauczyciel prowadzący

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

z Elementami Historii

Sandra Szeffler

 

Laureatka

 

p. Małgorzata Wołoszyn

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

z Języka Polskiego

Maciej Maduzia

 

Laureat

 

p. Alina Tarkowska

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

"Żaczek"

Adam Stefański

 

Laureat

 

p. Renata Wyroślak

 

 VII Ogólnopolski Konkurs Literacki

"Szkoła moich marzeń"

 

 

 

Katarzyna Rucin

 Sandra Szeffler

Hanna Natkańska

Paulina Pietrzak

Natalia Dobysz

I miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie 

 p. Małgorzata Wołoszyn

 

p. Alina Tarkowska

p. Alina Tarkowska

p. Maria Nowik

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy

z Języka Polskiego

PINGWIN

 

Krzysztof Dziadek

Katarzyna Rucin

Julia Klim

Monika Paszkiel 

 III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

p. Malwina Rosa

p. Małgorzata Wołoszyn

 

p. Malwina Rosa 

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy

z Języka Polskiego

PANDA 2012

 


 

Monika Paszkiel

Krzysztof Dziadek

Jacek Kozakiewicz

Tomasz Bartoski

Julia Klim

Natalia Kulesza 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

p. Malwina Rosa

 

 

 

p. Małgorzata Wołoszyn

p. Alina Tarkowska

 Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

z Języka Angielskiego

OLIMPUS

Katarzyna Rucin

 

 

 Laureatka

 

 

 p. Magdalena Borek

 

 

 Kangur Matematyczny

 

 

 

Kornelia Ksok

Maciej Maduzia

Dominik Fijałkowski

Michalina Stach 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie 

p. Monika Bierła

p. Anna Latkowska

p. Alicja Jaroszyńska

p. Anna Latkowska 

 I Wojewódzki Konkurs Literacki

NIEKTÓRZY LUBIĄ POEZJĘ

 

 

 

 

 

 

Michalina Stach

Anna Hnat

Natalia Kulesza

Adam Hryceńko

Jan Dyndor

 Hanna Natkańska

Jakub Bartoszewski

Damian Kamyszek

II miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie 

p. Alina Tarkowska

 

 

p. Maria Nowik

 

p. Alina Tarkowska

p. Maria Nowik 

 

 Gminny Konkurs Recytatorski

POLSCY NOBLIŚCI - LITERACI

Katarzyna Rucin

Nikola Funkiendorf 

II miejsce

II miejsce 

 p. Małgorzata Wołoszyn

p. Malwina Rosa

XI Rejonowy Konkurs Plastyczny

Rodzina Świętych,

błogosłowionych i wielkich Polaków

Hanna Natkańska

 

 

 Wyróżnienie

 

 

 s. Alberta

 

 

 Diecezjalny Konkurs Plastyczny

Mój Kościół na Pomorzu

 


 

Agnieszka Sikorska

Sandra Szeffler

Dominika Dobosz

Hanna Lewicka

Angelika Marszałek 

 I miejsce

I miesjce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

 s. Alberta

 Międzyszkolny Konkurs Historyczny

w ramach programu

SZCZECINEK JAKIEGO NIE ZNAMY

 

 

 

 

Michał Chęciński

Wojciech Łukasik

Tomasz Kozak

Oliwia Kulik

Katarzyna Rucin

Julia Klim

Natalia Szczęśniak

Katarzyna Kozak

Krzysztof Bodio 

I miejsce

drużynowo

 

 

 

 

 

 

 

 p. Zbigniew Lewicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 IV Piknik Literacki

INSYGNIA WŁADZY KRÓLEWSKIEJ

 

Natalia Siódmiak

Oliwia Gmerek

Dariusz Murawko 

I miejsce

I miejsce

II miejsce 

p. Jolanta Chalusiak

 

 

 Międzyszkolny Konkurs

Ortograficzny

 

Kornelia Ksok

Natalia Habiak

Magdalena Milczewska 

I miejsce

I miejsce

III miejsce 

 p. Maria Nowik

p. Małgorzata Wołoszyn

p. Alina Tarkowska

Międzyszkolny Konkurs Literacki

MOJA BAŚŃ 

 

 

 

Michalina Stach

Michał Korwel

Justyna Siubdzia

Damian Kamyszek

Mateusz Michalski 

 I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

p. Alina Tarkowska

p. Maria Nowik

p. Alina Tarkowska

p. Maria Nowik

p. Alina Tarkowska 

Międzyszkolny Konkurs

PRZYRODA W POEZJI I PROZIE 

Sabina Jaskółka 

 

I miejsce 

 

 p. Maria Nowik

 

 Zorientowany matematyk

 

 

Karolina Wobolewicz

Jakub Bartoszewski

Jan Dyndor 

I miejsce

I miejsce

I miejsce 

p. Monika Bierła

 

 

Maraton Matematyczny

Tomasz Kozak

Sandra Szeffler

Wojciech Łukasik

II miejsce

V miejsce

IV miejsce 

p. Monika Bierła

p. Gabriela Skowrońska

 

 Międzyszkolny Konkurs Piosenki

Angielskojęzycznej

i Niemieckojęzycznej

KARAOKE

 Natalia Szczęśniak

Lilit Minasyan

Katarzyna Rucin

 

I miejsce

I miejsce

III miejsce

 

p. Magdalena Borek

p. Dorota Biaduń

p. Magdalena Borek

 

Międzyszkolny Konkurs

na Najpiękniejsze Życzenia

Świąteczne i Noworoczne 

Hanna Natkańska

Hanna Jasik

Weronika Maśnicka 

 III miejsce

III miejsce

III miejsce

 p. Alina Tarkowska

 

 

 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy

SZCZECINEK MOJE MIASTO

 Zofia Foltyniewicz

Patryk Fabisiak

IV miejsce

drużynowo 

p. Agnieszka Paszkiel

p. Iwona Joniak 

 Dziesięciolatek

OMNIBUSEM

 

Zuzanna Nowak

Aleksander Rogowski

Kaja Leśniewska 

 II miejsce

drużynowo

 

p. Jolanta Chalusiak

p. Agnieszka Paszkiel

 

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Sukcesy dydaktyczne w roku szkolnym 2011/2012.
Powered by Joomla 1.7 Templates