Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Supermatematyk w 1c i 1d

kartyCelem głównym programu jest rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, służące świadomemu uczeniu się. Uczniowie dzięki niemu utrwalą rozumienia trudnych, abstrakcyjnych pojęć matematycznych oraz opanują umiejętności pamięciowego dodawania i odejmowania w zakresie 20 w oparciu o gry karciane i domino. Program pobudzi uczniów do wysiłku i pokonywania trudności oraz będzie kształtował właściwą komunikację i współpracę w zespole.

Adresatami programu są uczniowie klasy Ic i Id. Zajęcia są prowadzone jeden raz w każdym tygodniu nauki. Prowadzą go wychowawczynie klas: Joanna Lachowska i Milena Skąpska. Program będzie trwał od lutego do maja 2018r.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Supermatematyk w 1c i 1d.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65