Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Umieć myśleć logicznie = umieć matematykę

matProgram edukacyjny „Umieć myśleć logicznie = umieć matematykę”. Głównym celem programu jest pobudzanie uczniów do samodzielnego, logicznego myślenia, rozwijanie pomysłowości w myśleniu i działaniu, popularyzacja  wszelkich łamigłówek i zadań logicznych. By zachęcić młodych ludzi do wysiłku umysłowego w realizacji programu wykorzystane będą  łamigłówki i zagadki logiczne, tangramy, zadania zapałczane, sudoku, interaktywne zadania logiczne.

Program będzie realizowany w klasie IV a w czasie zajęć matematyki (1 raz w tygodniu po 15 minut), od marca  do końca maja 2018 roku.

opracowała: Anna Latkowska

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Umieć myśleć logicznie = umieć matematykę.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65