Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

‘’Let’s start the celebration! - odkrywamy najważniejsze święta i zwyczaje w Wielkiej Brytanii’’

swietaW roku szkolnym 2017/2018 realizowany będzie w klasie 4a grupa dziewcząt program edukacyjny: ‘’Let’s start the celebration! - odkrywamy najważniejsze święta i zwyczaje w Wielkiej Brytanii’’ opracowany przez p. Agnieszkę Borek. Program ten prezentuje dzieciom nowe, nieznane im dotąd święta i uroczystości w brytyjskim kalendarzu. Program skupia się na świętach i zwyczajach obchodzonych w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Program opiera się głównie na grach i zabawach tematycznych poszerzających i utrwalających poznane słownictwo tematyczne. 

Program będzie realizowany od października 2017 do maja 2018 roku.

Dzień św. Patryka

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 ‘’Let’s start the celebration! - odkrywamy najważniejsze święta i zwyczaje w Wielkiej Brytanii’’.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65