Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lektura w lapbooku

Schowek01„Laktura w lapbooku” , to program edukacji polonistycznej realizowany w klasie 3c, autorstwa p.Barbary Dobiańskiej. Lapbook jest czymś w rodzaju teczki interaktywnej przypominającej papierowy teatrzyk mieszczący się na naszych kolanach, stąd właśnie jej nazwa. Dzieci tworząc swój lapbook, będą miały okazję wykazać się zdolnościami estetycznymi i artystycznymi, będą mogły wykorzystać swój talent plastyczny do zilustrowania informacji, które umieszczą w teczce.

Zebrane informacje utworzą swoiste kompendium wiedzy na temat przeczytanej książki. Lapbook jest narzędziem, które może ułatwić uczniom zapamiętywanie szczegółów przeczytanych treści i pomoże uporządkować wiedzę z różnych dziedzin także w dalszej nauce. Warto więc wykorzystywać lapbooki  nie tylko w szkole, ale również w edukacji domowej.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Lektura w lapbooku.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65