Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

List od królowej Elżbiety II

2Uczniowie klasy Vc pod kierunkiem pani Agnieszki Borek realizowali projekt edukacyjny "Happy Birthday the Queen! - kartka z życzeniami urodzinowymi dla królowej Elżbiety II". Podczas zajęć uczniowei wykonali kartki z życzeniami urodzinowymi w języku angielskim dla królowej Elżbiety II. Dwie najlepsze prace zostały wysłane w kwietniu do Pałacu Buckingham.

 3

W dniu 19 czewrca 2017r. naszą szkołę spotkał ogromny zaszczyt. Królowa za pośrednictwem swojej damy dworu odpisała na nasze kartki. W przesłanym liście wyraziła zachwyt i wzruszenie nad pracami dzieci. Podziękowała za życzenia urodzinowe oraz okazaną życzliwość. 

2

Biorąc udział w projekcie dzieci wiele się nauczyły - a po otrzymaniu podziękowania okrzykom radości nie było końca.

nauczycielka j. angielskiego: p. Agnieszka Borek

Treść listu:

Do p. A.Borek i uczniowie klasy Vc

SP7

Królowa upoważniła mnie do przekazania podziękowań za wspaniałe kartki, które przesłaliście do Nas z okazji 91 urodzin Jej Królewskiej Wysokości.

Królową wzruszyła dbałość jaką włożyliście w wykonanie tych uroczych kartek jak również życzenia w nich zawarte.

Jej Wysokość jest Wam niezwykle wdzięczna za pamięć w tym wyjątkowym dla Niej czasie.

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 List od królowej Elżbiety II.
Powered by Joomla 1.7 Templates