Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasza Niepodległa Ojczyzna

P1210908W czasie od 3.10.2016r. do 09.11.2016r. w kl. III b i III f realizowany był projekt „Nasza Niepodległa Ojczyzna”. Celem projektu było zapoznanie uczniów z historią naszego kraju – z utratą niepodległości przez Polskę oraz z odzyskaniem jej w roku 1918. Zwieńczeniem projektu było przygotowanie i wystawienie przedstawienia pt. „Nasza Niepodległa”.

P1210905

Projekt realizowany był w następujących etapach: zapoznanie dzieci z historią Polski za czasów jej rozbiorów, wyjaśnienie znaczenia terminów takich jak zaborca, utrata niepodległości, tworzenie Legionów, poznanie postaci Józefa Piłsudskiego, nauka pieśni Legionistów, wspólne przygotowanie scenariusza przedstawienia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości p.t. „Nasza Niepodległa Ojczyzna” oraz nauka ról, wykonanie scenografii, kostiumów, nauka choreografii i występ w dniu 09. 11.16r. przed klasami I – III.

Projekt przygotowały i przeprowadziły: Malwina Rosa- Pawlik i Iwona Jaczewska

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Nasza Niepodległa Ojczyzna.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65