Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Matematykę znam, bo w kości i karty gram w klasach 2

kartyW roku szkolnym 2020/21 w klasach drugich realizowana jest innowacja „Matematykę znam, bo w kości i karty gram". W nauczaniu matematyki ważne jest nie tylko przekazanie treści, ale przede wszystkim pobudzanie aktywności umysłowej. Taką możliwość stwarza uczestnictwo w grach matematycznych. Ich różnorodność sprawia, że dzieci oprócz ćwiczenia sprawności rachunkowej, mają możliwość doskonalenia spostrzegania wzrokowego, sprawności manualnej i orientacji przestrzennej.

Innowacja realizowana jest przez wychowawczynie klas drugich Alicję Jaroszyńską, Renatę Wyroślak  i Iwonę Jaczewską.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Matematykę znam, bo w kości i karty gram w klasach 2.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65