Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W fabryce słów - ewaluacja

angProgram edukacyjny "W fabryce słów - jestem mistrzem leksyki!" realizowany był przez cały rok szkolny, od października do czerwwca w roku szkolnym 2015/2016. Dzięki niemu uczniowie poznali nie tylko słownictwo skupione w bloki tematyczne, posiedli również wiedzę z podstaw fonetyki, nauczyli się poprawnie wymawiać wyrazy, poznali różnicę w brzmieniu i wymowie brytyjskich i amerykańskich dźwięków.

 

Program umożliwił dzieciom wykorzystanie ich wiedzy w praktyce - brały udział w różnego rodzaju animacjach i scenkach, m. in. byli pacjentami w szpitalu, klientami w sklepie, smakoszami w restauracji lub krytykami w kinie czy teatrze. Utrwalenie zapisu graficznego poznanych słów było możliwe dzięki pisemnym pracom takim jak opis wybranego członka rodziny, opis wymarzonego zwierzaka, ulubionego sportowca czy pomieszczenia w domu. Dodatkowo dzieci wykonywały prace plastyczne na wybrany temat, a także miały mozliwość wysłuchania angielskiej prognozy pogody i fragmentu komentarza meczu piłkarskiego.

program opracowała: Magdalena Borek

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 W fabryce słów - ewaluacja.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65