Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapytaj o zaległości

Zaległości to częsta przyczyna problemów dziecka w szkole, a w konsekwencji kłopotów z przyswojeniem nowego materiału. I to najczęściej przez ucznia niezawiniona (choroba, dłuższy wyjazd z rodzicami).

                Dobrze wtedy wybrać się do szkoły (dni otwarte, wywiadówka) i dowiedzieć się, jakie lekcje dziecko opuściło i jak może to nadrobić. Jeśli sami nie potrafimy mu w tym pomóc, można poszukać kogoś w klasie (kolega, koleżanka) albo w rodzinie (pewnie dziadek albo ciocia poradzą sobie z zaległym materiałem). W ostateczności pozostają korepetycje (o tym później)...

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zapytaj o zaległości.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65