Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plener malarski - warsztaty twórcze

farbyKiedy tworzymy uwalniamy emocje i myśli, zapominamy przez moment o problemach, stresie i bólu. Nie potrzebujemy specjalnych zdolności by wejść w proces twórczy i stworzyć dzieło. Zachęcam do wejścia w świat barw, faktury, światła, kształtów i dobrego samopoczucia.

Serdecznie zapraszam na kreatywne warsztaty malarsko-rysunkowe. W twórczej atmosferze porozmawiamy o sztuce, poznamy różne techniki pracy: malarstwo olejne, akwarelowe i akrylowe, wykonamy serie ćwiczeń rysunkowych i stworzymy własną wypowiedź malarską na płótnie. Zapewniamy profesjonalne materiały: farby, pędzle, sztalugi, podobrazia i pomoc instruktora.

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Plener malarski.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65