Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Regionu w Mini Piłce Nożnej

puchar24.05.2012r. w Koaszlinie zawodnicy SP 7 Szczecinek brali udział w Mistrzostwach Regionu w Mini Piłce Nożnej chłopców szkół podstawowych. Miło nam donieść, że w rywalizacji sześciu najlepszych drużyn, po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej, nas zawodnicy uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego i znaleźli się w 8 najlepszych drużynach całego województwa zachodniopomorskiego. W meczu finałowym ulegli po walce faworyzowanej drużynie gospodarzy SP 7 Koszalin (1:3).

Zespół tworzyli: Mikołaj Juskowiak, Kacper Pietrzak, Jakub Drzewiecki, Arkadiusz Jakubowski, Krzysztof Dziadek, Jowin Radziński, Krzysztof Radej, Tomasz Bartosik, Piotr Brateus, Krystian Uzarski, Piotr Tranbowicz, Mateusz Pasikowski.

Warto zaznaczyć, że nasza drużyna w większości opiera się na uczniach IV i V klasy, a tylko dwóch spośród nich to szóstoklasiści.

Nasze gratulacje!!! 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Mistrzostwa Regionu w Mini Piłce Nożnej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65