Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Siódemka w finale wojewódzkim

Rewelacyjnie spisali się młodzi piłkarze nożni ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. W rozegranych w czwartek 6 czerwca 2013r. półfinałach wojewódzkich w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych okazali się najlepsi w stawce czterech zespołów – zwycięzców eliminacji regionalnych...

 

W pierwszym spotkaniu zmierzyli się z wyżej rozstawioną ekipą Szkoły Podstawowej z nadmorskiego Rewala. Po obfitującym w gole spotkaniu, drużyna ze Szczecinka nie dała żadnych szans przeciwnikom wygrywając 5:1. Zwycięstwo to dało naszym graczom awans do finału, jak również zapewniło historyczny awans szkoły podstawowej z naszego miasta do finału wojewódzkiego.

W drugim spotkaniu o przepustkę do meczu głównego SP 3 Kołobrzeg w rzutach karnych pokonało SP 10 Koszalin 3:1. W regulaminowym czasie padł remis 2:2.

W meczu o pierwsze miejsce rozpędzeni uczniowie „Siódemki” po pojedynku stojącym na wysokim poziomie nie dali szans drużynie z Kołobrzegu zwyciężając 3:0.

„Ogromnie cieszy nas ten wynik, procentuje ciężka praca jaką chłopcy wkładają w zajęcia  klasy sportowej w naszej szkole. Wzorowo układa się również współpraca z trenerami „Akademii Piłkarskiej” – Bartłomiejem Szwałkiem i Jarosławem Adamowiczem, którzy prowadzą z piłkarzami  zajęcia w klubie. Chciałbym im za to bardzo podziękować. Po dwóch z rzędu półfinałach wojewódzkich dziś jesteśmy w finale. Pokazuje to prawidłowość szkolenia w klubie jak i w Szkole Podstawowej nr 7, która kształci młodych adeptów piłki nożnej” – zakończył zadowolony M. Ponichtera - trener i nauczyciel w-f w SP7.

Skład zwycięskiej drużyny z turnieju w Szczecinku: Mikołaj Juskowiak, Dominik Szerszeń, Jakub Drzewiecki, Arkadiusz Jakubowski, Krzysztof Radej, Franciszek Włodarczyk, Jowin Radziński, Michał Ożański, Karol Kowalczyk, Piotr Brateus, Jakub Jarczak, Krzysztof Dziadek, Hubert Paczek.

Nasze gratulacje i trzymamy kciuki....

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Siódemka w finale wojewódzkim.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65