Mistrzostwa Powiatu w mini piłce nożnej

mini19 maja na boisku Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w mini piłce nożnej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych. W szranki stanęło ponad 160 młodych piłkarzy i piłkarek podzielonych aż na 14 zespołów (dotychczasowy rekord imprezy!!!). W fazie zasadniczej drużyny zostały podzielone na cztery grupy (po dwie w każdej kategorii)...

puchar24.05.2012r. w Koaszlinie zawodnicy SP 7 Szczecinek brali udział w Mistrzostwach Regionu w Mini Piłce Nożnej chłopców szkół podstawowych. Miło nam donieść, że w rywalizacji sześciu najlepszych drużyn, po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej, nas zawodnicy uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego i znaleźli się w 8 najlepszych drużynach całego województwa zachodniopomorskiego. W meczu finałowym ulegli po walce faworyzowanej drużynie gospodarzy SP 7 Koszalin (1:3).

nagroda7.05.2012r. rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Spory sukces odniosły w tym turnieju drużyny chłopców jak i dziewcząt. Obie ekipy okazały się najlepsze w swoich kategoriach i bez żadnej porażki zdobyły tytuł Mistrzostw Powiatu.

pilka30.04.2012r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn. II drużyna chłopców z SP 7 zajęła wysokie III miejsce i zakwalifikowała się do Mistrzostw Powiatu. Awans do rozgrywek powiatowych wywalczyły również nasze dziewczęta. Zajęły II miejsce przegrywając nieznacznie tylko z SP 1.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.