Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolejne złoto chłopców z "Siódemki"

zespolMistrzostwa Miasta w mini siatkówce chłopców miały jednego faworyta. Ten nie zawiódł i pewnie sięgnął po kolejny triumf w grach zespołowych wśród szkół podstawowych. Podopieczni Michała Ponichtery okazali się najlepsi w stawce czterech zespołów rywalizujących ze sobą w poniedziałek 25 stycznia w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1. Zawodnicy SP 7 zwyciężali dość gładko (wszystkie mecze po 2:0 w setach), prezentując przy tym wysokie umiejętności i grę ładną dla oka. Cechowała ich stabilna zagrywka, mądre rozegranie, a nawet próby ataków nieczęsto spotykane na tym etapie rozgrywek i wśród zawodników w tym wieku...

Klasą dla siebie był kapitan „Siódemki” Ziemowit Stach, którego zagrania wzbudzały szczere uznanie wśród obserwatorów poniedziałkowych zawodów.

Warto jednak zaznaczyć, iż tylko trzech zawodników SP 7 to siatkarze trenujący na co dzień w MKS „Gryf” Szczecinek. Pozostali umiejętności siatkarskie podnoszą na lekcjach wychowania fizycznego i szkolnych zajęciach dodatkowych.

„Chłopcy, mimo że w większości są piłkarzami nożnymi polubili również siatkówkę – mówi opiekun zwycięzców Michał Ponichterapołączenie piłkarzy z siatkarzami dało piorunującą mieszankę, o czym na własnej skórze przekonali się nasi przeciwnicy. Graliśmy efektywnie i efektownie. Tradycyjnie już pragnę podziękować panu Dariuszowi Bramborowi, trenerowi MKS „Gryf” za pomoc w przygotowaniu chłopców do turnieju poprzez zajęcia w klubie i przekazywanie tajników siatkówki naszym liderom Ziemkowi Stachowi i Czarkowi Wydmuchowi”.

zespol

„Siódemkę” reprezentowali: Jakub Kozłowski, Cezary Wydmuch, Krystian Klaman, Dawid Krupecki, Dominik Gonczarów, Ziemowit Stach, Miłosz Sobolewski, Szymon Michalski, Piotr Serafin, Wojciech Karpiński, Gerard Mroczek.

Opiekunem zespołu był Michał Ponichtera.

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Kolejne złoto chłopców z "Siódemki".
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65