Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwo w mini piłce siatkowej

siatkaPiątek 13 lutego 2015r zamiast pechowy okazał się bardzo szczęśliwy dla siatkarzy reprezentujących naszą szkołę. W rozegranych w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku Mistrzostwach Powiatu w mini siatkówce chłopców reprezentanci SP 7 niespodziewanie ale jak najbardziej zasłużenie wywalczyli złote medale w pokonanym polu pozostawiając SP Borne Sulinowo i gospodarzy turnieju...

 

 Już pierwszy mecz zadecydował o tytule Mistrza Powiatu. Spotkały się w nim dwie najlepsze szczecineckie zespoły w kategorii szkół podstawowych. Pierwszy set był popisem chłopców SP 7. Stabilna zagrywka, ambitna walka o każdą piłkę i precyzyjne przebicia dały naszym zawodnikom prowadzenie 1:0. W drugim secie gospodarze wyszli na kilku punktowe prowadzenie, które utrzymywało się prawie do końca drugiej partii i kiedy wydawało się, że „Jedynka” wygra ją łatwo i spokojnie sprawy w swoje ręce wziął Hubert Kieszkowski, którego mocna zagrywka spowodowała emocjonującą końcówkę, niestety przegraną po walce 23:25.

O wszystkim zadecydował set trzeci, który lepiej rozpoczęli gospodarze. Kilku punktowe prowadzenie wydawało się wystarczyć do zwycięstwa. Jednakże wtedy nasi chłopcy pokazali prawdziwy charakter. Drużynę do walki poderwał jej kapitan Ziemek Stach, który wspólnie z Kubą Kozłowski zaczęli seryjnie zdobywać punkty zagrywką. Świetnie w polu radzili sobie Czarek Wydmuch i Kacper Palusiński. A atomowy serwis Patryka Fabisiaka spowodował, że ze zdobycia ostatniego punktu i zwycięstwa w całym spotkaniu mogli się cieszyć zawodnicy „Siódemki”.

zessiatki

Siatkarze wystąpili w zestawieniu: Z. Stach, J. Kozłowski, K. Palusiński, C. Wydmuch, K. Klaman, O. Patton, H. Kieszkowski, H. Dacio, K. Mroczek, P. Fabisiak.

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Mistrzostwo w mini piłce siatkowej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65