Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Chłopcy z SP 7 po raz kolejny w półfinale wojewódzkim!

reka2Niejako kontynuując  tradycję starszych roczników, również tegoroczni piłkarze ręczni, reprezentujący Szkołę Podstawową nr 7 spisali się rewelacyjnie uzyskując kwalifikację do najlepszej ósemki w województwie zachodniopomorskim. W rozegranym we wtorek (15 marca) Finale Regionalnym zajęli drugie miejsce ulegając jedynie w meczu finałowym faworyzowanej drużynie SP 18 Koszalin 7:11...

Nasi reprezentanci rozpoczęli turniej od pojedynku z gospodarzem imprezy SP 3 Sławno. Mecz okazał się jednostronnym widowiskiem, a wynik (9:1) był najniższym ”wymiarem kary”, jaki zafundowali przeciwnikom chłopcy z „Siódemki”. W drugim spotkaniu grupowym młodzi szczypiorniści SP 7 nie mieli już litości i rozgromili SP Mielno aż 24:8.

Mecz finałowy, który decydował o rozstawieniu w półfinale lepiej rozpoczęli faworyci z Koszalina. Przy prowadzeniu „Osiemnastki” 4:0 opiekun zespołu ze Szczecinka – Michał Ponichtera poprosił o czas i uspokoił nieco stremowanych podopiecznych. Poskutkowało to tym, iż od tego momentu grali „bramka za bramkę” i nawiązali naprawdę wyrównaną, stojącą na bardzo wysokim poziomie, walkę z drużyną na co dzień trenującą piłkę ręczną w klasie sportowej i grającą w tym samym zestawieniu mecze ligowe w klubie sportowym.

Mimo porażki w finale zawodnicy ze Szczecinka zebrali sporo komplementów za swoją postawę od trenerów, sędziów i organizatorów wtorkowych zawodów i w nagrodę ich przygoda z piłką ręczną trwać będzie nadal na najwyższym już szkolnym poziomie.

reka2

„Siódemkę” reprezentowali: Maciej Siwirski, Daniel Szcześniak, Piotr Serafin, Kacper Grześ, Jakub Kozłowski, Szymon Michalski, Adam Stefański, Paweł Ożański, Krystian Klaman, Klaudiusz Jędrzejewski, Dawid Krupecki, Jakub Wysocki, Cezary Wydmuch, Ziemowit Stach.

 Opiekunem drużyny był Michał Ponichtera.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Chłopcy z SP 7 po raz kolejny w półfinale wojewódzkim!.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65