Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drugie miejsce piłkarzy ręcznych

reczniakW rozgrywkach 20 listopada 2014r. Mistrzostwach Miasta w mini piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych nasi uczniowie musieli tym razem zadowolić się srebrnymi  medalami. W stawce tylko trzech szkół bardzo stremowani i nie przyzwyczajeni do rozmiarów Sali gimnastycznej SP 4 przy ulicy Jasnej, w pierwszym swoim występie nie sprostali SP 1 ulegając 6:8...

 

 

 

Szczególnie początek spotkania był bardzo słaby w wykonaniu naszych uczniów. Dużo niewymuszonych strat, przestrzelonych rzutów i błędów w defensywie spowodowały, że „Jedynka” odskoczyła, aż na pięciobramkowe prowadzenie (6:1). W miarę upływu czasu chłopcy z „Siódemki” opanowali nieco nerwy i nawiązali walkę z późniejszym zwycięzcą turnieju. Nie starczyło jednak czasu na skuteczny finisz i porażka stała się faktem. Oba zespoły łatwo poradziły sobie z gospodarzem turnieju SP 4 pokonując rywali kilkunastoma bramkami.

Czas na rewanż nadejdzie już w styczniu, kiedy to oba zespoły spotkają się ponownie, już w Mistrzostwach Powiatu. Szkołę reprezentowali: K. Więckowski, M. Wiechowicz, K. Palusiński, O. Patton, A. Rogowski, H. Kieszkowski, A. Stefański, J. Kozłowski, K. Klaman, C. Wydmuch, K. Grześ, K. Mroczek, H. Dacio, N. Zawinowski.

Opiekunem naszych piłkarzy jest p. Michał Ponichtera.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Drugie miejsce piłkarzy ręcznych.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65