Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej

reka15 stycznia 2014r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Szczecinku rywalizowali chłopcy szkół podstawowych z powiatu szczecineckiego w mini piłce ręcznej. Turniej na starcie zgromadził 4 drużyny (trzy najlepsze zespoły z eliminacji miejskich oraz SP z Żółtnicy). Uczniowie "Siódemki" okazali się bezkonkurencyjni zwyciężając we wszystkich swoich spotkaniach...

 

Pokonali odpowiednio: SP Żółtnica - 6:2, SP1 - 10:3 i SP4 - 15:5.

 zespol

Nasi sportowcy zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności i jak na swój wiek bardzo mądrą i dojrzałą piłkę ręczną. Cieszy to, że kontynuują oni sukcesy ubiegłorocznych sportowców, którzy przypomnijmy, awansowali w poprzedniej edycji aż do półfinału wojewódzkiego zajmując w nim III lokatę.

Zespół wystąpił w składzie: Adam Stafański, Oliwer Patton, Jakub Jarczak, Michał Zimny, Krzysztof Radej, Dominik Szerszeń, Franciszek Włodarczyk,  Bartłomiej Byczak, Kacper Palusiński, Karol Kowalczyk, Michał Ożański, Michael Wiechowicz, Konrad Mroczek i Michał Jaroszewicz. Trenerem i opiekunem zespołu jest p. Michał Ponichtera.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65