Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drodzy Rodzice i Uczniowie

WykrzyknikMinął kolejny tydzień od zamknięcia szkół. Sytuacja, w której się aktualnie znajdujemy jest dla nas wszystkich nietypowa. Doskonale rozumiemy, iż borykacie się z wieloma trudnościami w życiu codziennym. Pozostanie w domach nie jest łatwe. Wasz dotychczasowy styl życia musiał ulec zmianie. Dostęp do wielu instytucji jest ograniczony. Wobec powyższego pragniemy Was poinformować, że w tym trudnym czasie jesteśmy do Waszej dyspozycji.

W razie pytań, wątpliwości czy potrzeby porozmawiania zapraszamy do kontaktu z pedagogami przez dziennik elektroniczny lub pocztę służbową:

Ewa Ludwisiak-Kołacz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paulina Kubisiak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przydatne informacje dla uczniów i rodziców zamieszczane będą na stronie internetowej szkoły.

Mamy nadzieję, że macie się dobrze i chronicie się przed zakażeniem koronawirusem najlepiej jak potraficie. Kierujcie się hasłem „zostań w domu”, co pozwoli nas ustrzec przed rozprzestrzenianiem się wirusa i umożliwi szybki powrót do normalności. Pamiętajcie możecie na nas liczyć.

                              Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia i siły

Ewa Ludwisiak-Kołacz

Paulina Kubisiak

Pedagodzy szkolni

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Drodzy Rodzice i Uczniowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65