Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauczyciele przedmiotowcy

 

Przedmiot

Nazwisko i imię nauczyciela

Klasy

Dyżur

Sala

Religia   Lutyński Maciej 2b,2c,2d,2e,2f czwartek godz. 9.50 - 10.35 B2IIp1
s. Pitera 1a,1b, 2a,3a,3b,3c,3d,3e,3f, "0"  wtorek godz. 12.30-13.30 pokój nauczycielski
Białkowska Agnieszka  wszystkie klasy 4-6  poniedziałek godz. 13.30-14.30  B1p6
Religia - punkt katechetyczny Piekarz Magdalena  ---  ---  ----
J. polski    Nowik Maria 5a,5b,6a,6b  wtorek godz. 13.30-14.30 B2p7
Powiłajtis Lucyna  4a,4b,5c  wtorek godz. 13.30-14.30 B1p6
Rosa Pawlik Malwina 4d  poniedziałek godz. 12.30-13.30  B2IIp
Tarkowska Alina 4c, 5d,6c,6d czwartek godz. 13.30-14.30  B2p5
J. angielski    Biaduń Dorota  1a,2e,3c,3d,3e,3f,  4a, 5dI, 6d dz.  poniedziałek godz. 11.00-12.00 pokój nauczycielski
Borek Agnieszka "0", 2a,2f,5a chł. 5c, 5d chł. 6a dz. 6c  środa godz. 13.30-14.25 B1p7
Borek Magdalena 1b, 3a,3b,4c,4d chł. 5a dz. 5b, 5d  dz.  poniedziałek godz. 13.30-14.30  B1p7
Czajka Monika 4b, 4d dz. 6a chł. 6b, 6d chł. 2b, 2c,2d  czwartek godz. 11.30-12.30 B2p4
J. ukraiński Bodnar Iryna  ----  ----  ---
Matematyka    Bochenek Alina 4d  poniedziałek godz. 14.30-15.30 B1IIp3
Bierła Monika 5b,5c,6b,6d  czwartek godz. 11.30-12.30 B1IIp6
Latkowska Anna 6a,6c,  wtorek godz. 13.30-14.30  pokój nauczycielski
Skowrońska Gabriela 4a,4b,4c,5a,5d  wtorek godz. 13.30-14.25 B1IIp4
Historia Lewicki Zbigniew  wszystkie klasy 4-6  wtorek godz. 14.30-15.15 B2p2
Przyroda  Bochenek Alina 4d, 5a,5b,5c,6a,6b,  poniedziałek godz. 14.30-15.30  B1IIp3
Ponichtera Aneta  4a,4b,4c,4d, 5d, 6c,6d,  środa godz. 12.30-13.30 B1IIp1
Technika  Lewicki Zbigniew  5a,5b,5c,5d  wtorek godz. 14.30-15.15  B2p2
Piotrowska Jadwiga  4a,4b,4c,4d,6a,6b,6c,6d  środa godz. 16.00-17.00 B1p1
Zajęcia komputerowe Merk Katarzyna  wszystkie klasy 4-6  wtorek godz. 8.45-9.40 pokój nauczycielski
Plastyka Chęcińska Aneta  wszystkie klasy 4-6  środa godz. 13.30  sala 110
Muzyka Anderman Beata wszystkie klasy 4-6  i zerówka

 piątek godz. 15.15 - 16.00

pokój nauczycielski
Wychowanie fizyczne       Rutkowska Iwona  4a dz. 4b chł. 5a,5b,6a - dziewczęta  poniedziałek godz. 10.40-11.40 pokój nauczycielski
Niezgoda Tomasz 4d dz. 5d chł. basen, 6d dz.  wtorek godz. 12.30-13.30 pokój nauczycielski
Kaźmierski Maciej

Dyrektor SP7

6b dz,6c dz

 poniedziałek godz. 14.00-15.00 gabinet dyrektora
Knajdrowski Tomasz 4b, 4c, 5d, 5c - dziewczęta  środa godz. 12.25-13.00 kantorek nauczycieli w-f
Piaseczny Dominik  5a,5b,5c,6a,6b - chłopcy  poniedziałek godz. 11.40-12.25 pokój nauczycielski
Ponichtera Michał 4d, 5d, 6c - chłopcy  środa godz. 14.30-15.30 sala gimnastyczna
Więcek Bartłomiej  4b i 4c chł. 6c chł. 4d, 6d chł. basen  wtorek godz. 15.00-16.00 sala gimnastyczna
Wychowanie do życia w rodzinie Ponichtera Aneta  klasy 5 i 6  środa godz. 12.30-13.30 B1IIp1
Świetlica       Adamczyk Iwona    poniedziałek godz. 8.55-9.40 Seg.E - pokój nauczycielski
Balcer-Klein Renata    poniedziałek godz. 11.30-12.30 B2IIp1
Granica Monika    środa godz. 11.40-12.40 B2p3
Lachowska Joanna    środa godz. 11.40-12.25 B2Ip4
Latkowska Anna    wtorek godz. 13.30-14.30 pokój nauczycielski
Paszkiel Agnieszka    czwartek godz. 11.30-12.30 B2Ip1
Nowacka Lucyna    wtorek godz. 16.00-17.00 świetlica
Biblioteka Janczurewicz Krzysztof    godziny pracy biblioteki biblioteka
Gimnastyka korekcyjna  Knajdrowski Tomasz    środa godz. 12.25-13.00 kantorek nauczycieli w-f
Rutkowska Iwona    poniedziałek godz. 10.40-11.40 pokój nauczycielski
Pedagog Ludwisiak - Kołacz Ewa   godziny pracy pedagoga gabinet pedagoga
Socjoterapia Powiłajtis Lucyna    wtorek godz. 13.30-14.30 B1p6
Logopedia Tarkowska Alina   poniedziałek godz. 13.30-14.30 B2p5
  Wiatrowska Maria

Wicedyrektor SP7

zerówka

środa godz. 14.00-15.00 gabinet wicedyrektora

Wykaz wychowawców na rok szkolny 2016/2017

Klasa

Nazwisko i imię nauczyciela

Sala lekcyjna

dyżur

sala

'0" Piotrowska Jadwiga Seg.B1p1 środa godz. 16.00-17.00 B1p1
1a Jaroszynska Alicja Seg.E sal. 2 poniedziałek godz. 9.50-10.35 Seg.E
1b Wyroślak Renata Seg.E sal 4 wtorek godz. 11.00-12.00 Seg.E
2a Chalusiak Jolanta Seg.E sal 3 poniedziałek godz. 11.30-12.30 Seg.E
2b Paszkiel Agnieszka Seg. B2 Ip3 czwartek godz. 11.30-12.30 B2Ip1
2c Dobiańska Barbara Seg.B2 IIp2 wtorek godz. 12.45-13.30 B2IIp1
2d Adamczyk Iwona Seg.E sal 1 poniedziałek godz. 8.55-9.40 Seg.E
2e Balcer-Klein Renata Seg.B2 IIp5 poniedziałek godz. 11.30-12.30 B2IIp5
2f Guzdaj Krystyna Seg.B2 Ip5 wtorek godz. 12.25-13.00 B2Ip6
3a Kozłowska Danuta Seg.B2 Ip2 czwartek godz. 11.40-12.40 B2Ip1
3b Jaczewska Iwona Seg.B2 IIp7 środa godz. 11.40-12.25 B2IIp6
3c Granica Monika Seg.B2 p3 środa godz. 11.40-12.40 B2p3
3d Reszke Iza Seg.B2 Ip7 poniedziałek godz. 11.00-11.25 B2Ip7
3e Lachowska Joanna Seg.B2 Ip4 środa godz. 11.40-12.25 B2Ip4
3f Rosa Pawlik Malwina Seg.B2 IIp3 poniedziałek godz. 12.30-13.30 B2IIp3
4a Biadun Dorota Seg.B1 IIp7 poniedziałek godz. 11.00-12.00 pokój nauczycielski
4b Czajka Monika Seg.B2 p4 czwartek godz. 11.30-12.30 B2p4
4c Lewicki Zbigniew Seg.B2 p2 wtorek godz. 14.30-15.15 B2p2
4d Bochenek Alina Seg.B1 IIp3  poniedziałek godz. 14.30-15.30 B1IIp3
5a Nowik Maria Seg.B2 p7 wtorek godz. 13.30-14.30 B2p7
5b Borek Magdalena Seg.B1 p7 poniedziałek godz. 13.3-14.30 B1p7
5c Borek Agnieszka Seg.B1 p7 środa godz. 13.30-14.25 B1p7
5d Skowrońska Gabriela Seg.B1 IIp4 wtorek godz. 13.30-14.25 B1IIp4
6a Latkowska Anna Seg.B1 IIp7 wtorek godz. 13.30-14.30 pokój nauczycielski
6b Bierła Monika Seg.B1 IIp6 czwartek godz. 11.30-12.30 B1IIp6
6c Tarkowska Alina Seg.B2 p5 czwartek godz. 13.30-14.30 B2p5
6d Ponichtera Aneta Seg.B1 IIp1 środa godz. 12.30-13.30 B1IIp1

W czasie spotkań z rodzicami przydzielone klasy mogą ulec zmianie.

Copyright © 2017 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Nauczyciele.
Powered by Joomla 1.7 Templates