Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny

P12500955 czerwca 2019r. w SP 1 w Szczecinku odbył się XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas trzecich szkoły podstawowej. Najlepszym matematykiem został uczeń naszej szkoły - Jakub Kwiatkowski, który zajął I miejsce, a drugi reprezentant naszej szkoly - Staś Filipek zdobył IV miejsce. Do konkursu uczniów przygotowała p.Alicja Jaroszyńska - wychowawczyni klasy 3a.

Gorąco gratulujemy wspaniałym matematykom i życzymy dalszych sukcesów.  

 

 

002

001

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65