Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Żywa lekcja przyrody

P121018511 maja 2016r. uczniowie klas piątych i szóstych mieli możliwość uczestniczyć w „Żywej lekcji przyrody” . Był to ciekawy wykład pana Jarosława Rejmera połączony z wystawą egzotycznych zwierząt bezkręgowych. Największym zainteresowaniem uczniów cieszyła się rodzina kameleonów, pająki ptaszniki, modliszka i skorpion.

 

 P1210186

Było to bardzo cenne doświadczenie, bo uczniowie mogli zobaczyć na żywo, a nawet niejednokrotnie dotknąć zwierzęta, o których wcześniej już się uczyli.

{gallery}robaki{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Żywa lekcja przyrody.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65