Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Żywe obrazy 5b

magda CopyW klasie Vb ćwiczenia redakcyjne zmieniły się w prawdziwą sztukę. Zaplanowane opisy dzieł plastycznych zaowocowały pomysłem na stworzenie własnej mini galerii, czyli tzw. żywych obrazów. Praca była wieloetapowa. Kady z uczniów musiał najpierw dokonać wyboru, co nie było sprawą prostą ani oczywistą. Oryginał musiał być w jakimś stopniu bliski modelowi. Potem następował czas gromadzenie rekwizytów, tworzenia charakteryzacji... I potem już tylko zdjęcie!

Zaangażowane były całe rodziny, czasem łącznie z czworonogami :)

W jury zasiadali uczniowie i polonistka, p.Maria Nowik. Wszystkie prace, co oczywiste, wzbudziły entuzjazm i zachwyt. Zachęcamy do obejrzenia!

filip1 Copy filip Copy
 hania1 Copy  hania Copy
maks Copy maks1 Copy
milosz f 1 Copy milosz f Copy
milosz g Copy milosz g1 Copy
ola Dziewczyna z perłą Copy ola 1 Copy
sara1 Copy sara Copy
   hubert Copy
Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Żywe obrazy 5b.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65