Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zdalna lekcja j.polskiego

zdj4Pomimo wielu trudności staramy się pracować wydajnie i twórczo. W klasie VIIIa oraz VIIIb udało się zdalnie dokończyć “Pana Tadeusza”, co i w realu nie jest prostym zadaniem:) Żeby urozmaicić pracę nad tą arcyciekawą, ale niełatwą lekturą, uczniowie popracowali kreatywnie i stworzyli cykl memów z epopeją w roli głównej. Inspiratorką była p.Maria Nowik, ich polonistka, która stara się, by kwarantanna nie wpłynęła rozleniwiająco na ekspresję twórczą jej wychowanków (za co są na pewno głęboko wdzięczni xd). Oto niektóre wyniki wspólnych starań:

 

zdj1

 

zdj3

zdj4

zdj5

 

zdj7

zdj8

 

zdj10

zdj11

zdj12

zdj13

 zdj15

zdj16

zdj17

zdj18

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zdalna lekcja j.polskiego.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65