Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mity greckie

Mity greckie to naprawdę bardzo ciekawe opowieści, które czytaliśmy z wielkim zainteresowaniem. Postanowiliśmy też godnie je pożegnać i przekonać się, które z tych historii szczególnie utkwiły nam w pamięci. W czwartek, 10 stycznia 2013r. zaprezentowaliśmy efekty naszej pracy. Wszyscy uczniowie naszej klasy (czyli Vc) podzielili się na pięć zespołów i w grupach przygotowywali się do quizu. Każdy zespół zaprojektował stroje i przygotował zestaw pytań. Mnie najbardziej spodobało się ....

 

... nastrój, który panował w klasie. Można było wtedy poczuć się jak na Olimpie i rozmawiać z bogami. Każdy się ciekawie przebrał za tytana i przygotował się bardzo dobrze do pytań, jakie były zadawane. Moim zdaniem ciężko byłoby wskazać najgorszą i najlepszą grupę, ponieważ każdy świetnie się zaprezentował. Mogłoby być więcej takich występów.

 Justyna Siubdzia

... to, że mogliśmy przebrać się za bohaterów mitów greckich. Nie po raz pierwszy pracowaliśmy w grupach, dlatego też bardzo dobrze  dogadywaliśmy się. Jestem zadowolona z tego quizu, i chciałabym również, aby w naszej klasie było więcej takich konkursów.

Zuzia Ogrodzińska

... to, że mogłam się spotkać z moimi koleżankami i wraz z nimi przygotować prezentację. Uważam, iż fajnie było się przebrać za wybranego boga greckiego i zobaczyć, jak oni żyli. Wiele się nauczyłam podczas tego quizu i cieszę się, że mogłam sprawdzić swoją wiedzę, którą zdobyłam, czytając mity.

  Anna Hnat

 ... to, że mogliśmy założyć stroje naszych ulubionych bogów. Dzięki quizowi nauczyłem się wiele o wierzeniach starożytnych Greków.

Maciej Maduzia

... to, że mogłam się przebrać za boginię i że mogliśmy razem współpracować ze swoją grupą. Myślę, że jest potrzebnych więcej takich quizów.

Julia Salmonowicz

... opisy postaci, które były bardzo ciekawie ubrane. Julka P. miała bardzo interesujący strój.

Emilia Pańczyk

... to, że wszystkie grupy ładnie się do tego przygotowały i dostawaliśmy punkty, które pani zapisywała na tablicy. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w takiej zabawie.

Weronika Rogowska

... stroje niektóych zawodników. Było w nich wielu bogów: Posejdon, Dionizos, ale i bohaterów, np. Syzyf. Ja sam byłem przebrany za Zeusa, ale bardziej spodobał mi się strój Posejdona. Miał on wielki trójząb, błękitną szatę, siwą brodę i długie włosy.

Maciej Zawadzki

... to, że mogliśmy pracować w grupach. Bardzo to lubię - mogliśmy odpowiadać na różne pytania. Byliśmy również przebrani za bogów i boginie.

Julia Patalas

 Pani Alina Tarkowska pochwaliła nasze przygotowanie i wiedzę.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Mity greckie.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65