Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia Pana Kleksa

akademiaW czwartek, 10 stycznia 2013r. nasza klasa (4a) stała sie przez chwilę miejscem wyjątkowym, w którym zagościł Ambroży Kleks i inni bohaterowie lektury "Akademia Pana Kleksa". Po intensywnych próbach nadszedł dzień prezentacji. Występ każdej z grup wzbudzał wiele emocji, ale było warto - wszystkie scenki wypadły znakomicie i pani Alina Tarkowska pochwaliła naszą pracę. Mnie najbardziej podobało się ...

... to, że aktorzy występowali z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ zwracam uwagę na emocje występujących.

Kaja Leśniewska

... występ Sebastiana i jego grupy. Najbardziej podobała mi się scenka z piosenką "Gangnam Style". Wszyscy wtedy wyszli i zaczęli tańczyć.

Dariusz Murawko

... to, że Zuzia bardzo ładnie zagrała szpaka Mateusza oraz to, że Seba i jego drużyna tańczyli Gangnam Style. To mi się podobało, bo było bardzo ciekawe i bardzo się tym zainteresowałam.

Karolina Bochenek

... to, że z moją grupą robiliśmy wszystko razem.

Oliwia Gmerek

... to, że mogłam spotykać się z przyjaciółmi, a potem pokazać naszą scenkę przed panią i resztą klasy.

Maja Pietrzyk

... to, że mogłam spędzić dużo czasu z przyjaciółmi, i choć czasem mieliśmy sprzeczki, to zawsze się dogadaliśmy i dzięki temu nasza scenka wypadła bardzo dobrze.

Wiktoria Ferencowycz

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Akademia Pana Kleksa.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65