Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sushi na języku angielskim

DSCN0544We wtorek 4 grudnia, odbyła się pierwsza lekcja z serii Active English - przygotowana przez nauczyciela języka angielskiego. Część męska klasy VIa zmagała się z przyrządzaniem Sushi, jak widać poszło im całkiem nieźle...

DSCN0542

Po ciężkiej pracy nastał czas konsumpcji japońskiej kuchni w połączeniu z jaśminową herbatą prosto z Chin i paryskim cukrem - wszystko przywiezione z dalekich podróży.

DSCN0553

Zabawa była przednia, myliśmy rece z 10 razy każdy, niektórzy odkryli w sobie zdolności kulinarne, inni mniej:-), najważniejsze jest jednak to, że spędziliśmy fajnie czas i spróbowaliśmy czegoś innego niz frytki, chipsy i hamburgery.

DSCN0558

DSCN0560

POLECAMY:-)))))))))))))))))))))

opracowała: p. Monika Czajka - nauczycielka języka angielskiego

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Sushi na języku angielskim.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65