Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Planszówki na polskim

W klasie VII a zakończyliśmy pracę nad lekturą„Zemsta” A. Fredry to komedia, która bawi do dziś, przynajmniej takie mieliśmy wrażenie.

Uzupełniliśmy karty pracy, tworzyliśmy różne formy wypowiedzi, szukaliśmy tego, co aktualne i uniwersalne w XIX-wiecznym tekście. A formą podsumowania zajęć było godzina, podczas której graliśmy w planszówki! Ale nie byle jakie, tylko stworzone przez uczniów i dotyczące dramatu. Sprawdzały znajomość treści, a przy tym pozwalały na zabawę i rywalizację. Wzbudzały naprawdę dużo emocji.

Taką  niecodzienną lekcję zaproponowała uczniom p.Maria Nowik, nauczycielka j. polskiego.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Planszówki na polskim.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65