Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Spotkanie z ekologami

IMG 0866

W dniu 8.11.2018 gościła w Naszej Szkole delegacja z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska ze Szczecina. Pani Renata Kaczmarzyk i pan Arkadiusz Zdun zaprezentowali aż dla pięciu klas prelekcje ekologiczne pt: ,,Rok z życia wilka, żubra i bobra”. Uczniowie po obejrzeniu prezentacji mieli wiele pytań dotyczące życia tych chronionych i bardzo ciekawych zwierząt żyjących w Polsce.

IMG 0873

Gości nasze dla każdego uczestnika wręczyli okolicznościowy odblask i ulotkę. Na koniec spotkania opiekun spotkania p.Paweł Mironowicz zapowiedział kontynuowanie współpracy z RDOŚ ze Szczecina w celu kolejnych prelekcji.

IMG 0879

 {gallery}wilki18{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Spotkanie z ekologami.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65