Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Królewna Śnieżka - historia nieco inna?

DSC 011123 marca 2018 r. miały miejsce zajęcia otwarte dla uczniów klas IV, przeprowadzone przez starych kolegów z klasy VI a, pod opieką p. Marii Nowik. Szóstaki przygotowały autorskie przedstawienie teatralne pt. „Królewna Śnieżka- historia nieco inna”. Same (no, może przy niewielkiej pomocy nauczycielki …) opracowały scenariusz, dekoracje i potem przystąpiły do prób, co , jak wiadomo wszystkim, którzy pracują z uczniami poza systemem lekcyjnym, wymaga naprawdę wiele hartu ducha! Ale udało się. Młodzi artyści wykazali się uporem i talentem, a reżyser – cierpliwością.

 DSC 0105

DSC 0106

DSC 0107

Wszystko razem dało efekt w postaci naprawdę niezłego przedstawienia, które w zamyśle miało być zabawną parafrazą oryginału. Skoro widzowie reagowali śmiechem tam, gdzie tego oczekiwaliśmy- odnieśliśmy sukces.

DSC 0108

DSC 0109

DSC 0110

Po inscenizacji nastąpił czas na część dydaktyczną, także przygotowaną przez uczniów. Okazało się, że bycie nauczycielem nie jest wcale takie proste… Ale dali radę. Żeby odpowiadający poczuli się odpowiednio zmotywowani, nagradzano ich cukierkiem - grunt to metoda!

DSC 0112

DSC 0113

DSC 0114

DSC 0115

Brawa tak zdopingowały artystów „Teatru nieprofesjonalnego”- jak sami się ochrzcili, że zapragnęli już następnego spektaklu. Nie wiadomo, co na to ich polonista...

DSC 0116

DSC 0117

DSC 0119

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Królewna Śnieżka - historia nieco inna?.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65