Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Angielski w 4a

IMG 8904Dnia 15.02.2018r. w naszje szkole odbyła sie lekcja otwarta z języka angielskiego dla klasy 4a. Lekcję przeprowadziły nauczycielki uczące w tej klasie: p.Agnieszka Borek oraz p.Dorota Biaduń. Celem zajęć było utrwalenie poznanego materiału gramatycznego oraz leksykalnego w formie scenek symulacyjnych. Dzięki tym zajęciom dzieci w ciekawy sposób powtórzyły i utrwaliły słownictwo związane z pracami wykonywanymi w domu oraz z przygotowaniem jedzenia...

 IMG 8971

Uczniowie z dużym zaangażowaniem opowiadały w języku angielskim o wykonywanych przez siebie czynnościach m. in. odkurzaniu, zmywaniu naczyń czy przygotowywaniu sałatki owocowej. Wszystkie potrzebne rekwizyty dzieci wykonały samodzielnie.

IMG 8919

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i aktywnością. Udowodnili, że nauka języka angielskiego nie musi być trudna, a dzięki systematycznemu powtarzaniu może być ciekawa i insp[irująca.  

{gallery}angielski4a{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Angielski w 4a.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65