Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwo w mini piłce koszykowej

koszDnia 17.03.2014r. w Białogardzie miał miejsce finał regionalny w mini piłce koszykowej dziewcząt. Udział brało 6 zespołów z Koszalina, Świdwina, Białogardu, Bobolic, Wrzeczenicy i Szczecinka. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach gdzie zwycięzcy grup walczyli o pierwsze miejsce. Dziewczęta z naszej szkoły wygrywając mecze z Białogardem i Bobolicami awansowały do rozgrywki finałowej.

 

W finale pokonały szkołę sportową o profilu koszykówki z Koszalina 25:11. Jest to niewątpliwy duży sukces dziewcząt z naszej szkoły. Po raz pierwszy dziewczęta wygrały i przeszły do półfinału wojewódzkiego.

Dziewczęta wystąpiły w skłądzie: Milczewska Daria, Rudnicka Anna, Dobysz Natalia, Forc Zuzanna, Ruszlewicz Zuzanna, Nowik Paulina, Masiuk Weronika, Sawicka Joanna, Patalas Julia, Tomaszewicz Kinga, Rybińska Anna, Rybińska Alicja. Trener zespołu: p. Tomasz Knajdrowski

Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach!

 

 

 

 

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Mistrzostwo w mini piłce koszykowej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65