Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Niektórzy lubią poezję"...

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Dziękujemy za udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Niektórzy lubią poezję”. Miło nam poinformować, że wszystkie nadesłane wiersze przekazane zostały Jury Konkursu.
   Zwyczajem poprzednich edycji była uroczysta gala, na którą zapraszaliśmy wszystkich  laureatów wraz z opiekunami. W tym roku musieliśmy przełożyć tę uroczystość, ale nie chcielibyśmy z niej zrezygnować, ponieważ jesteśmy przekonani, że młodzieńcza twórczość powinna mieć należną jej oprawę.       
   W związku z tym do końca października 2020r. na naszej stronie internetowej zamieszczona zostanie lista laureatów VI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Niektórzy lubią poezję”. Jednocześnie informujemy, że uroczystość wręczenia nagród przełożyliśmy na kwiecień 2021r. Laureatów  poinformujemy indywidualnie, informacja pojawi się również na stronie szkoły (na początku marca).  
   Mamy nadzieję, że wiosną, nie narażając niczyjego zdrowia, będziemy mogli gościć młodych poetów i ich opiekunów w naszym urokliwym mieście.
Niech ten wyjątkowy rok nie ostudzi twórczej wrażliwości, a każdy ważny dzień stanie się nową, piękną inspiracją.

W imieniu organizatora konkursu
Alina Tarkowska

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Konkurs "Niektórzy lubią poezję"....
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65