Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Matematyczny

max256x256trkuratoriumDnia 3.10.2016r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny. Do kolejnego etapu dostali się uczniowie: Radzińska Natalia (6a), Ziemowit Stach (6d) i Gabriel Olszewski (6c). Wyżej wymienione osoby reprezentowały naszą szkołę na Rejonowym Konkursie Matematycznym, który odbył się 22 listopada 2016r. w Gimnazjum nr 1 w Szczecinku. Jest to konkurs organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie w całym województwie zachodniopomorskim. Uczniowie, którzy zostaną Laureatami i Finalistami konkursu, w latach ubiegłych byli zwolnieni ze Sprawdzianu klas 6 i otrzymywali maksymalną liczbę punktów z danego przedmiotu.

Przed konkursem byo troszkę nerwów, chwile zamyślenia, ostatnie podpowiedzi i wskazówki. Gdy wybiła godzina 14.00, przyszedł czas sprawdzenia swoich umiejętności i wiadomości. Nastało ciężkie 60 minut liczenia i pisania. Trzeba było rozwiązać 20 zadań zamkniętych. Po konkursie naszym uczniom towarzyszyły różne emocje: od radości do lekkiego smutku.

Teraz czekamy z nadzieją na wyniki i liczymy na naszych przedstawicieli w kolejnym etapie konkursu.

opiekun: Monika Bierła

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Konkurs Matematyczny.
Powered by Joomla 1.7 Templates