Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przegląd kolęd i pastorałek

DSC 1508Świąteczny czas przed Bożym Narodzeniem sprzyja podniosłemu nastrojowi. To okres Jasełek, choinki, kolorowych świecidełek. Nie może zabraknąć grania i śpiewania. 22 grudnia 2015r. w naszej szkole miał miejsce przegląd kolęd i pastorałek. Do grania i śpiewania dołączyła piękna choreografia i stroje. Były Anioły, kolędnicy, klasowe szopki...

DSC 1295

Dzieciatko z niebieską Maryją i troskliwym Świętym Józefem. Postarali się uczniowie pod czujnym okiem wychowawców, którym najserdeczniej dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy organizacji. Kolędy wyśpiewali uczniowie klas 4 – 6. Więcej zdjęć w Galerii...

  DSC 1534

Gościnnie wystąpiła Hania Ponichtera, by wzmocnić klasę VId. Towarzyszyły jej koleżanki z przedszkola. Hania zaprezentowała dwie kolędy. Została nagrodzona gromkimi brawami. Gratulujemy!

 DSC 1549

Miłą niespodzianką okazał się występ młodszych uczniów. Pojawiły się instrumenty muzyczne: z fletem poprzecznym – Zosia Mantyk, z wiolonczelą - Marysia Kozioł - klasa 1. Na skrzypcach zagrali: Zuzia Orłowska oraz Julian Mantyk, na pianinie - Hania Kozioł - klasa 3C.

DSC 1466 

Pan Tomasz Knajdrowski przewodniczył konkursowej komisji. Obok zasiedli: Pani Katarzyna Merk i s. Alberta. Nad „organizacyjną całością” czuwała Pani Agnieszka Białkowska – nasza szkolna katechetka oraz Panie Anglistki: Magdalena i Agnieszka Borek.

 DSC 1320

Uczestnicy otrzymali „wstępne” nagrody w postaci słodyczy, które zafundowała Dyrekcja naszej szkoły. Dziękujemy!

DSC 1622

Bardzo trudno było wytypować laureatów. Ostatecznie, pierwsze miejsce zajęła klasa VIa, drugie – klasa IVc, trzecie – klasa VIc, wyróżnienie otrzymała klasa IVb i IVa.

DSC 1329

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Piękny koncert rozgrzał nam serca i pokrzepił ducha….  

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Przegląd kolęd i pastorałek.
Powered by Joomla 1.7 Templates