Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najładniej pomalowany paznokieć i najzabawniejszy krawat - konkurs SU

DSCF9264W dniu 27 listopada odbył się szkolny konkurs pod tytułem "Najładniej pomalowany paznokieć i najzabawniejszy krawat". W pierwszym etapie, który przeprowadzony został w klasach, dziewczynki malowały paznokcie w oryginalne wzory, a chłopcy wykonywali zabawne krawaty. Osoby, które wygrały w klasach przechodziły do etapu szkolnego...

 

 

DSCF9260Jury w składzie: Pan Dyrektor Maciej Kaźmierski , Pani Maria Nowik i Pan Krzysztof Janczurewicz, wybrało laureatów etapu szkolnego.

W konkurencji na najładniej pomalowany paznokieć wygrała Anna Śledź z klasy IVa, drugie miejsce zajęła Dominika Dziuba z klasy VIb, a trzecie miejsce Katarzyna Maczyńska z klasy IVb.

DSCF9265

W konkurencji na najzabawniejszy krawat wygrał Aleksander Stańczyk z klasy IVa, drugie miejsce zajął Kacper Zieliński z klasy Vc, a trzecie miejsce Mateusz Drachanowski z klasy IVb.

DSCF9266

Laureaci zostaną nagrodzeni na apelu.

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Najładniej pomalowany paznokieć i najzabawniejszy krawat - konkurs SU.
Powered by Joomla 1.7 Templates