Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIV Międzyszkolna Spartakiada Gier i Zabaw Ruchowych dla klas I-III

IMG 963222 kwiatnia 2015r. w naszej szkole odbyła się już po raz XIV Międzyszkolna Spartakiada Gier i Zabaw Ruchowych dla klas I-III. W zawodach wzięły udział cztery szczecineckie szkoły podstawowe: SP1, SP4, SP6 i SP7. Reprezentacja każdej szkoły liczyła 30 zawodników. Zawody przebiegały w duchu sportowej rywalizacji. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonywały poszczególne konkurencje. Zawodnicy startowali w 12 konkurencjach....

 IMG 0056

I miejsce - zajęła SP 7

IMG 0036

II miejsce - zajęła SP 1

IMG 0032

III miejsce - zajęła SP 6

IMG 0040

IV miejsce - zajęłą SP 4

Wszystkie szkoły zostały nagrodzone pucharami, natomiast zawodnicy otrzymali medale i słodycze. Imprezę uświetnił występ cheerleaderek z naszej szkoły "Siódemeczki". Więcej zdjęć znajduje się w Galerii...

Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom, nauczycielom oraz cheerleaderkom za aktywny udział w spartakiadzie.

organizator: Alicja Jaroszyńska

sędziowie: Iwona Rutkowska, Tomasz Niezgoda, Michał Ponichtera, Bartłomiej Więcek

Zawodników z SP7 przygotowywała: Iwona Joniak, Monika Kowalczyk i Alicja Jaroszyńska

Imprezę poprowadził: Cezary Janczurewicz

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 XIV Międzyszkolna Spartakiada Gier i Zabaw Ruchowych dla klas I-III.
Powered by Joomla 1.7 Templates