Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Święto Matematyki 2015

IMG 800313 marca 2015r. już po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole "Święto matematyki". Tego dnia odbył się między innymi konkurs "Zmagania z matematyką" wzorowany na telewizyjnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu", który przeprowadzony był dla trzech poziomów: klas trzecich, czwartych oraz piątych. W rozwiązywanie zadań włączyli się również kibice, dobrze się przy tym bawiąc. Zwycięzcą konkursu została osoba, która wyeliminowała wszystkich przeciwników. Nagrodzono również ucznia mającego na swoim koncie największą ilość poprawnych odpowiedzi...

IMG 8000

Wyniki konkursu:

W kategorii klas trzecich:

Hubert Wachowiak - klasa IIIc

Zwycięzcą w kategorii klas czwartych został:

Justyna Jankowska - klasa IVd

Nagrodę za największą ilość poprawnych odpowiedzi otrzymał:

Maciej Stępień - klasa IIIa

W kategorii klas piątych:

Julia Szlaz - klasa Vb

IMG 8016

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy! Więcej zdjęć w Galerii...

Wszyscy chętni uczniowie klas IV-VI mogli tego dnia wziąć udział w zabawie matematycznej. Na terenie całej szkoły czekały na nich poukrywane zadania. Były dwa rodzaje zadań: zadania wydrukowane na karteczkach oraz zadania ukryte pod kodem QR, który należało zeskanować telefonem komórkowym

Rozwiązane zadania uczniowie wrzucali do przygootowanej w holu szkoły skrzynki. Za każde poprawnie rozwiązane zadanie uczeń otrzymywał "+" z matematyki. Plusy wymieniane są na ocenę bdb.

Najwięcej zadań rozwiązali uczniowie:

  • Patryk Latkowski - IVa
  • Justyna Jankowska - IVd
  • Gabriel Olszewski - IVc
  • Miłosz Sobolewski - IVd

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy: p.Anna Latkowska, p.Gabriela Skowrońska,

p.Ewa Ludwisiak i p.Renata Wyroślak

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Święto Matematyki 2015.
Powered by Joomla 1.7 Templates