Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zmagania z matematyką 2019

DSC 0002Dnia 3 kwietnia 2019r. odbył się już po raz kolejny teleturniej matematyczny wzorowany na telewizyjnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Konkurs przeprowadzono na dwóch poziomach: klasy piąte i klasy czwarte. Każdą klasę reprezentowały dwie osoby. Uczniowie odpowiadali na pytania matematyczno - logiczne. W kategorii klas czwartych zwycięzcami zostali: Bartosz Gritzman (4e).  Ala żebrowska (4e) - odpowiedziała poprawnie na największą ilość pytań.

W kategorii klas piątych bezkunkurencyjny okazał się uczeń klasy 5f - Grzegorz Ostromecki - zwyciężył w teleturnieju i jednocześnie odpowiedział na największą ilość pytań. Zwycięzcom gratulujemy!

 DSC 0014

IMG 1570

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zmagania z matematyką 2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates