Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

IMG 065128 września 2018r. (piątek) nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest zachęcenie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w niecodzienny sposób.  W ramach przygotowań do tego dnia uczniowie klas III i IV przez dwa tygodnie przypominali sobie tabliczkę mnożenia bawiąc się w "Hasło dnia" (ustalony na początku każdego dnia trudny przypadek mnożenia) oraz w "Przerwy matematyczne" (uczniowie każdego dnia przygotowywali plakietki z przypadkiem mnożenia, który sprawia im trudność.

IMG 0652

Plakietki  nosili przez cały dzień przypięte do bluzek). W piątek 28 września odbyły się egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia. Uczniów klas trzecich odwiedziły komisje egzaminacyjne. Każdy, kto poprawnie odpowiedział na 5 pytań z losu, otrzymał tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Komisje egzaminacyjne dyżurowały również w czasie długiej przerwy. Więcej zdjęć w Galerii...

IMG 0710

 

Egzaminatorzy sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów klas starszych oraz nauczycieli. Każdy, kto poprawnie odpowiedział na 5 pytań z losu, otrzymał tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz słodką niespodziankę. 

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Powered by Joomla 1.7 Templates