Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy biologiczne rozstrzygnięte!

Praca1 3Nauczyciele biologii w ramach Szkolnego Koła LOP zorganizowali trzy konkursy o tematyce ekologicznej dla uczniów klas IV-VIII. Wiosna już w pełni, dlatego inspirując się naturą, chętni uczniowie mogli stworzyć własną kompozycję w szkle, czyli „Słoikowy ogród” np. z materiałów dostępnych w domu lub w ogrodzie. Pomysłów nie brakowało, o czym świadczy duże zainteresowanie tą formą konkursu. Jury miało nie lada zadanie, by wśród tak pięknych, estetycznych prac, mogących z powodzeniem ozdobić eleganckie wnętrze, wyłonić te najpiękniejsze. W galerii zdjęciowej - uczta dla oka - prace zwycięskie. Mogą one stać się zachętą do wykonania podobnych słoikowych ogródków, o jakich można sobie pomarzyć. Do dzieła!!!

Kolejny konkurs o tytule „Coś z niczego” wymagał kreatywności i zręcznego połączenia nikomu już nie potrzebnych materiałów odpadowych, by powstał przedmiot użytkowy, a śmieci w ten sposób otrzymały swoje drugie życie. Spójrzmy do galerii zdjęciowej, popisowe zwycięskie prace mówią same za siebie.

W konkursie filmowym dotyczącym Eko - nawyków jury postanowiło wyróżnić wszystkie prace, przyznając miejsca oraz wyróżnienia.

Czytaj więcej...

Konkurs na bookstagram

12Konkurs na najlepsze zdjęcie z książką rozstrzygnięty! Członkowie klubu czytelniczego wybrali cztery wyróżniające się prace. Ich autorami są:

Bartek Kilinowski 6b

Nadia Kucińska 4a

Sandra Kalista 4a

Magda Sabuda 5a

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Matematyka jest wszędzie - wyniki konkursu

Hubert Purgal kl. 6aPrezentujemy prace, które zostały przesłane w ramach konkursu pt.: "Matematyka jest wszędzie". Nasze grono jury miało ogromne wyzwanie wyłonić zwycięzców konkursu.

Laureatami zostali:

I miejsce – Julia Prejbisz kl. IV b

II miejsce – Hubert Purgal kl. VI a

III miejsce – Damian Litorowicz kl. VII d

Osoby, których prace zostały wyróżnione:

Czytaj więcej...

Konkurs "Matematyka jest wszędzie"

plakat matematyka konkursSerdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas IV – VIII do udziału w konkursie pt. „Matematyka jest wszędzie”. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki, dostrzeganie związków matematyki z innymi dziedzinami oraz rozwijanie kreatywności uczniów. Praca powinna być wykonana w formie plakatu. Poniżej przedstawiamy szczegóły konkursu ????

Czytaj więcej...

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI „NIEKTÓRZY LUBIĄ POEZJĘ”

poezjaSzanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Miło nam poinformować, że dnia 7 X 2020r. odbyło się posiedzenie Jury VI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Niektórzy lubią poezję”. Na konkurs nadesłano 762 wiersze z całej Polski. Jury - przedstawiciele Klubu Poetyckiego „OPAL” (od 2001 roku działającego przy Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku) w składzie: Krystyna Mazur – przewodnicząca. Członkowie: Jadwiga Żonko, Teresa Powęzka, Leonard Jaworski, Danuta Powęzka, Radosław Sokołowski, podkreślając walory literackie oraz biorąc pod uwagę wiek uczestników, postanowiło przyznać następujące Nagrody i Wyróżnienia:

I miejsce
Wiktor Łukaszewski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie za wiersz „To co ważne”
Kacper Jeżak – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Malborku za wiersz „Rozprawa sądowa”

Czytaj więcej...

Konkurs "Niektórzy lubią poezję"...

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Dziękujemy za udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Niektórzy lubią poezję”. Miło nam poinformować, że wszystkie nadesłane wiersze przekazane zostały Jury Konkursu.
   Zwyczajem poprzednich edycji była uroczysta gala, na którą zapraszaliśmy wszystkich  laureatów wraz z opiekunami. W tym roku musieliśmy przełożyć tę uroczystość, ale nie chcielibyśmy z niej zrezygnować, ponieważ jesteśmy przekonani, że młodzieńcza twórczość powinna mieć należną jej oprawę.       
   W związku z tym do końca października 2020r. na naszej stronie internetowej zamieszczona zostanie lista laureatów VI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Niektórzy lubią poezję”. Jednocześnie informujemy, że uroczystość wręczenia nagród przełożyliśmy na kwiecień 2021r. Laureatów  poinformujemy indywidualnie, informacja pojawi się również na stronie szkoły (na początku marca).  
   Mamy nadzieję, że wiosną, nie narażając niczyjego zdrowia, będziemy mogli gościć młodych poetów i ich opiekunów w naszym urokliwym mieście.
Niech ten wyjątkowy rok nie ostudzi twórczej wrażliwości, a każdy ważny dzień stanie się nową, piękną inspiracją.

W imieniu organizatora konkursu
Alina Tarkowska

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

poezjaDziękujemy za wszystkie prace nadesłane na VI Ogólnopolski Konkurs Literacki "Niektórzy lubią poezję". Zaistniała sytuacja związana z epidemią koronawirusa sprawiła, że zmuszeni jesteśmy przełożyć moment rozstrzygnięcia konkursu na początek następnego roku szkolnego. O kolejnym terminie poinformujemy na stronie szkoły do 15 września 2020 r.

W związku z tym, przedłużamy również termin nadsyłania prac do końca maja 2020 r. Prace uczniów można nadal przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                                             Organizatorzy Konkursu

Niektórzy lubią poezję - konkurs 2020

wykrzyknikPo raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół podstawowych do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod nazwą „Niektórzy lubią poezję”. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań literackich i twórczej aktywności uczniów. Honorowy patronat nad konkursem objęli Poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta Szczecinek oraz Zachodniopomorski Kurator Oświaty. Patronem medialnym są Telewizja Gawex oraz Temat Szczecinecki.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Prace należy przesyłać na adres organizatora do 20 marca 2020rRegulaminkarta zgłoszenia - do pobrania.

Finał i ogłoszenie wyników nastąpi w  maju 2020r.

Życzymy sukcesów.

               Alina Tarkowska

Malwina Rosa - Pawlik

Katarzyna Merk

Wyniki V Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Niektórzy Lubią poezję..."

poezjaJury konkursowe już wybrało wiersze, które zostaną nagordzone. Poniżej przedstawiamy alfabetyczną listę nagrodzonych poetów. Oficjalne rozstrzygnięcie i rozdanie nagród odbędzie się 18 czerwca o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszystkich wymienionych serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

XII Siódemkowe Spotkania z Literaturą

IMG 9422Wyniki POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO "MOJA BAŚŃ"

I miejsce - Joanna Szpulak ze Szkoły Podstawowej w Grzmiącej

I miejsce - Wojciech Wydmuch ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku

II miejsce - Stanisław Kraska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku

II miejsce - Weronika Lis ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku

III miejsce - Karolina Katarzyna Majewska ze Szkoły Podstawowej w Wierzchowie

Czytaj więcej...

Konkurs wiedzy o zdrowiu

05.04.2019 odbył się Konkurs wiedzy o zdrowiu i wiedzy przeciwpożarowej dla klas czwartych. Konkurs wspierali strażacy i pani pielęgniarka. Trzyosobowe drużyny odpowiadały na pytania dotyczące zdrowego odżywiania, szkodliwości używek oraz wiedzy, nt ochrony przeciwpożarowej. Konkurencje „wiedzowe”  były połączone z konkurencjami sportowymi. O ogólnej punktacji klas decydowały odpowiedzi drużyny, wyniki rywalizacji sportowej oraz plakat przygotowany wcześniej przez klasę. Po zaciętych bojach najlepsza okazała się klasa IVf, drugie miejsce wywalczyła klasa IVc, a trzecie miejsce zajęła klasa IVd.

Zmagania z matematyką 2019

DSC 0002Dnia 3 kwietnia 2019r. odbył się już po raz kolejny teleturniej matematyczny wzorowany na telewizyjnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Konkurs przeprowadzono na dwóch poziomach: klasy piąte i klasy czwarte. Każdą klasę reprezentowały dwie osoby. Uczniowie odpowiadali na pytania matematyczno - logiczne. W kategorii klas czwartych zwycięzcami zostali: Bartosz Gritzman (4e).  Ala żebrowska (4e) - odpowiedziała poprawnie na największą ilość pytań.

W kategorii klas piątych bezkunkurencyjny okazał się uczeń klasy 5f - Grzegorz Ostromecki - zwyciężył w teleturnieju i jednocześnie odpowiedział na największą ilość pytań. Zwycięzcom gratulujemy!

Czytaj więcej...

Niektórzy lubią poezję - konkurs 2019

wykrzyknikW roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół podstawowych do udziału w  V Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod nazwą „Niektórzy lubią poezję”. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań literackich i twórczej aktywności uczniów. Honorowy patronat nad konkursem objęli Poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta Szczecinek oraz Zachodniopomorski Kurator Oświaty. Patronem medialnym są Telewizja Gawex oraz Temat Szczecinecki.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

IMG 065128 września 2018r. (piątek) nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest zachęcenie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w niecodzienny sposób.  W ramach przygotowań do tego dnia uczniowie klas III i IV przez dwa tygodnie przypominali sobie tabliczkę mnożenia bawiąc się w "Hasło dnia" (ustalony na początku każdego dnia trudny przypadek mnożenia) oraz w "Przerwy matematyczne" (uczniowie każdego dnia przygotowywali plakietki z przypadkiem mnożenia, który sprawia im trudność.

Czytaj więcej...

Europejski Dzień Języków Obcych

Dnia 26 września 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie zaprezentowali prace plastyczne z opisem na temat: "Dlaczego warto uczyć się języków obcych?" Wszystkie prace uczniów można zobaczyć w holu szkoły na tablicy. Najładniejsze prace zostaną wyróżnione.

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Konkursy.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65