Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Matematyka 5d - lekcja 6 i 7

Temat: Dzielenie ułamków dziesiętnych

Przygotuj sobie zeszyt i podręcznik. Lekcja i zadania do wykonania znajdują się pod linkiem podanym poniżej. Najeżdżaj kursorem na obrazki znajdujące się w prezentacji. Tam kryją się zadania dla Ciebie.

https://view.genial.ly/5e790c7e9010e30dada66f9c/presentation-dzielenie-ulamkowdziesietnych

W związku z tym, że moim obowiązkiem jest ocenianie Ciebie na bieżąco, proszę, aby wszystkie prace były przesyłane na mojego maila w podanym przeze mnie terminie.

W temacie wiadomości proszę zawsze wpisywać: Klasa 5d i imię i nazwisko.

Wysyłaj karty pracy ze swojego maila. Gdy pojawią się jakieś trudności - poinformuj mnie o tym.

Zapisuj sobie na bieżąco w zeszycie przedmiotowym tematy lekcyjne i uzupełniaj ćwiczenia. Sprawdzę je po powrocie do szkoły.

Oglądaj filmy, które Ci przesyłam (wystarczy kliknąć w podany link). W nich w sposób bardzo przystępny, wyjaśniane są tematy, które aktualnie omawiamy (zawsze możesz obejrzeć ponownie nagranie).

Jeżeli czegoś nie rozumiesz, coś jest dla Ciebie zbyt trudne, to pamiętaj, że zawsze możesz do mnie napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dbaj o siebie, pozdrawiam:)

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Matematyka 5d - lekcja 6 i 7.
Powered by Joomla 1.7 Templates